• Zoeken

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
    • Ellen Sommer on Lekker eten
    • Ema Sindelarova on Perfect
  • Wat heb je gemist?

  • Thema’s

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houd je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Follow
Setup Menu via Wordpress Dashboard > Appearance > Menus
Het eiland – Libby Page
3 November 2024

Het eiland

Tijdens mijn vakantie heb ik het boek Het eiland gelezen van Libby Page. Het was zo’n heerlijke chicklit waar je niet bij na hoeft te denken. Had ik zin om te zwemmen dan was het makkelijk weg te leggen en ik pakte het verhaal ook zo weer op. Maar vergis je niet, ook al is het een eenvoudig boek het is leuk geschreven. Er zit humor in en het leest vlot.

Verhaal

Het verhaal draait om Lorna die opgroeide op een klein eiland voor de kust van Schotland. Haar 4 jaar jongere broertje Jack kijkt tegen haar op en ze zijn altijd samen. Tot Lorna de kans krijgt te ontsnappen. Ze vertrekt zonder uitleg en laat haar familie en haar eiland achter om er ruim 20 jaar niet meer terug te keren.

Dood

Maar dan bereikt haar het bericht dat haar vader en moeder vrij plotseling en kort na elkaar zijn overleden. Ze moet haar gezicht laten zien op de begrafenis maar dat betekent dat ze terug moet naar haar verleden. Haar dochter Ella heeft in het geheim contact gehad via social media met haar nichtje, Molly, de dochter van Jack en Alice.

Terugkeer

Lorna en Ella stappen op de trein en bereiken enkele uren later het eiland waar Lorna al die jaren geleden vertrok met de gedachte nooit meer terug te keren. Haar schoonzus Alice begroet haar hartelijk en haalt haar over het geboekte hotel te laten voor wat het is. In plaats daarvan moeten Lorna en Ella bij haar gezin logeren.

Banden

De band tussen Lorna en Alice wordt al direct vrij stevig. Maar met haar broer Jack wil het niet vlotten. Jack heeft haar nooit vergeven dat zij zonder afscheid te nemen ineen uit zijn leven verdween. Zo erg was het thuis toch niet? Maar Lorna heeft andere herinneringen. Herinneringen die Jack heeft weggestopt. De eilandbewoners zijn een heel hechte gemeenschap en Lorna kan niet anoniem blijven tijdens haar bezoek.

Tijd

Het duurt niet lang voordat Lorna weer compleet opgenomen wordt in de gemeenschap en veel oude bekenden ontmoet. Is zij vroeger met recht vertrokken of is alles anders dan zij in haar hoofd had? Langzaam vallen de puzzelstukjes op zijn plaats. Daarbij is er ook nog een knappe man, die net als Lorna van kunst houdt. Kan zij Mallarchy vergeten wanneer ze na de begrafenis weer naar huis gaat?

Share this:

  • Share
  • Email
  • Print
  • Pinterest
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Twitter
  • Tumblr
  • Telegram
  • Pocket
  • WhatsApp

Like this:

Like Loading...

Gerelateerd

boekbroerfamiliekunstoudersromanschoolverledenweglopen
Share

Boeken

Ellen Sommer

You might also like

Leeuweriken van de dood
15 December 2024
Dodelijke afloop – Stig Abell
10 November 2024
Place de l’Eglise
17 September 2024

Leave A Reply


Leave a ReplyCancel reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Zoeken

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
  • Wat heb je gemist?

  • /!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.

    Volg ons op Instagram


  • Thema’s

  • Follow


  • Meta

    • Register
    • Log in
    • Entries feed
    • Comments feed
    • WordPress.org
  • Voor powervrouwen!

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers. Je vindt daar een lijst met lange en korte reizen van verschillende organisaties, zodat je niet een enorme zoekslag hoeft te doen naar een heerlijke vakantie of een weekendje weg.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou kunnen interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen. Veel plezier ermee!

  • Volg Sophia Magazine en krijg een melding bij elk nieuw bericht!

    Follow
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
    • Het verschil tussen slachtoffer zijn en slachtoffergedrag
      6 February 2017
    • Chinees Nieuwjaar met de Vuur Haan
      27 January 2017
    • Alleen uit eten zielig? Bezoek jij wel eens alleen een restaurant?
      11 March 2017
    • Schoonmaken: 3 tips voor een snelle voorjaarsschoonmaak
      5 April 2017
    • Baarmoederstress
      22 February 2017
  • Vacatures

    VACATURES SOPHIA MAGAZINE (Delen=lief)
    Vind je Sophia Magazine ook zo leuk en zou je graag redacteur, social media expert of schrijver willen worden? Klik dan door naar onderstaande pagina en bekijk de #vacatures.

    Het zijn op dit moment nog onbetaalde functies, maar wat we je wel bieden is een hoop #tevredenheid, #gezelligheid en het is een manier om lekker met #letters, #woorden, #teksten en #beeld bezig te zijn!
    https://sophiamagazine.nl/vacatures/


© Sophia Magazine

%d