• Zoeken

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
    • Ellen Sommer on Lekker eten
    • Ema Sindelarova on Perfect
  • Wat heb je gemist?

  • Thema’s

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houd je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Follow
Setup Menu via Wordpress Dashboard > Appearance > Menus
Wat is de gebruiksaanwijzing van jouw geliefde?
1 February 2017

Hoe ziet de gebruiksaanwijzing van jouw geliefde eruit? Toch handig om uit te vinden, want daarmee houd je jouw relatie leuk. De periode na de feestdagen is de laatste jaren steeds meer de periode van scheidingen geworden, net als vlak na de zomervakantie. Dat komt door een aantal dingen:

  • Je hebt je in december een slag in de rondte gewerkt om al je werk af te krijgen en je hebt alles geëvalueerd wat er maar te evalueren viel. Dat doe je niet alleen op zakelijk gebied, maar ook op privé-gebied. En je denkt: ‘Is dit alles?’
  • Je hebt net ‘genoten’ van alle tradities rondom de feestdagen. Maar was het ook echt genieten? Of ergerde je je al dan niet stiekem aan al die oubollige dingen waar je partner zo aan hecht?
  • Je hebt tijd en ruimte gehad om na te denken, waardoor de kleine, dagelijkse ergernissen ineens veel groter en zwaarder lijken. En alles waar je aandacht aan geeft, groeit.
  • De routine van alledag lijkt een sleur, je mist de opwinding die een prille relatie met zich mee brengt. De nieuwsgierigheid om iemand te leren kennen, het warme gevoel dat iemand zoveel aandacht voor jou heeft, de vlindertjes in je buik.

De vraag is, wat je hiermee doet. Je kunt ervoor kiezen om uit elkaar te gaan, zeker als je het gevoel hebt dat je relatie echt is gedoofd. Je kunt ook eens kijken of je er samen nieuw leven in kunt blazen.

Die stap begint bij jezelf. Zolang je je partner ziet als een suf, saai, uitgeblust en voorspelbaar gewoontedier zul je diegene ook op die manier behandelen. Dus wordt het zoeken naar die lekkere, opwindende, sexy hunk of meid die ergens onder die rimpels en die gemakkelijke kleren verborgen zit. Vraag je zelf eens af:

  • Wat vond je zo leuk aan je partner bij jullie eerste ontmoeting?
  • Wat deed je partner, waardoor jij vlinders in je buik kreeg?
  • Wat deed jij om je partner te laten smelten?
  • Wat maakte je partner zo anders dan al die anderen die je kende en waarop je niet verliefd werd?
  • Waarmee kon jij je partner oeverloos gelukkig maken?

In feite maak je hiermee een gebruiksaanwijzing van je partner en van jezelf. Wat zou er gebeuren als je die nu toepast?

Wij zijn ontzettend benieuwd naar je reactie!

 

Francine ten Hoedt en Philine Spruijt
www.coachingcarrousel.com

 


 

Wat is de gebruiksaanwijzing van jouw geliefde? En die van jou? Deze vraag is afkomstig uit de Veertig Vileine Vragen voor Geliefden, een van de elf spellen uit de Veertig Vileine Vragen reeks… Er zijn ook vileine vragen voor o.a. jezelf, op het werk, conflicten, ouders, geluk en coaches.

Tot 12 februari 2017 krijg je maar liefst 20% korting op de Veertig Vileine Vragen voor Geliefden én Geluk samen. Je betaalt dan maar € 23,90. Speciaal voor Valentijnsdag.

De spellen uit de reeks Veertig Vileine Vragen voor… bevatten 40 originele, prikkelende, verbindende en uitdagende vragen om mee te spelen met je geliefde, je familie, vrienden en kennissen en zijn ook uitstekend te gebruiken op het werk met collega’s of in teams. Kijk voor een overzicht van alle vragen op www.coachingcarrousel.com. De spellen kosten € 14,95.

(Taalfoutje gezien? Meld het dan. Alvast bedankt!)

Volg Sophia Magazine op Bloglovin




Share this:

  • Share
  • Email
  • Print
  • Pinterest
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Twitter
  • Tumblr
  • Telegram
  • Pocket
  • WhatsApp

Like this:

Like Loading...

Gerelateerd

liefderelatierelatie nieuw leven in blazenrelatiesscheidenscheidingverliefdVileine Vraag
Share

Liefde  / Relaties

Philine Spruijt Francine ten Hoedt

You might also like

Modern huis
10 October 2024
De schoonmoeder – Sally Hepworth
11 August 2024
Business or pleasure – Rachel Lynn Solomon
28 July 2024

Leave A Reply


Leave a ReplyCancel reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Zoeken

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
  • Wat heb je gemist?

  • /!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.

    Volg ons op Instagram


  • Thema’s

  • Follow


  • Meta

    • Register
    • Log in
    • Entries feed
    • Comments feed
    • WordPress.org
  • Voor powervrouwen!

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers. Je vindt daar een lijst met lange en korte reizen van verschillende organisaties, zodat je niet een enorme zoekslag hoeft te doen naar een heerlijke vakantie of een weekendje weg.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou kunnen interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen. Veel plezier ermee!

  • Volg Sophia Magazine en krijg een melding bij elk nieuw bericht!

    Follow
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
    • Het verschil tussen slachtoffer zijn en slachtoffergedrag
      6 February 2017
    • Chinees Nieuwjaar met de Vuur Haan
      27 January 2017
    • Alleen uit eten zielig? Bezoek jij wel eens alleen een restaurant?
      11 March 2017
    • Schoonmaken: 3 tips voor een snelle voorjaarsschoonmaak
      5 April 2017
    • Baarmoederstress
      22 February 2017
  • Vacatures

    VACATURES SOPHIA MAGAZINE (Delen=lief)
    Vind je Sophia Magazine ook zo leuk en zou je graag redacteur, social media expert of schrijver willen worden? Klik dan door naar onderstaande pagina en bekijk de #vacatures.

    Het zijn op dit moment nog onbetaalde functies, maar wat we je wel bieden is een hoop #tevredenheid, #gezelligheid en het is een manier om lekker met #letters, #woorden, #teksten en #beeld bezig te zijn!
    https://sophiamagazine.nl/vacatures/


© Sophia Magazine

%d