• Zoeken

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
    • Ellen Sommer on Lekker eten
    • Ema Sindelarova on Perfect
  • Wat heb je gemist?

  • Thema’s

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houd je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Follow
Setup Menu via Wordpress Dashboard > Appearance > Menus
Het hart ziet meer dan het oog
2 March 2023

Het hart ziet meer dan het oog

Inmiddels kan ik het commentaar dat ik krijg op mijn artikelen wel dromen. En ik ben blij hoor dat er reacties komen. Het laat me altijd zien waar de pijn werkelijk zit. Want het hart ziet meer dan het oog.

Misschien herken je wel eigen twijfels

Ik verdeel de commentaren onder in de volgende rubrieken:

  • Vrouwen die het woord Eindman echt be-lach-e-lijk vinden. ‘Stom woord’, ‘ga ik dood dan?’,  ‘dat weet je toch niet van tevoren’ en zo nog een heel scala aan reacties;
  • Vrouwen die vallen over het feit dat ik graag met zelfstandige, succesvolle vrouwen werk (ik noemde dat ‘vroeger’ hoogopgeleid, maar dat vind ik zo’n vervelend woord);
  • Commentaren op het gebied van dat vrouwen al zo vaak bedonderd zijn en dat ze er niet meer in geloven. Komt neer op dat er geen goede, betrouwbare mannen meer zijn;
  • En dan als klapper deze: dat je zeker niet moet zoeken en in actie moet komen en al helemaal geen hulp nodig hebt. Want als je zelf maar gelukkig bent en de goede energie uitstraalt dan komt hij vanzelf op je pad.

Kostbare jaren

Over die laatste ga ik het vandaag hebben. Want ik heb heel veel kostbare jaren verloren laten gaan met wachten. Met heel tevreden zijn met mezelf, een goed leven hebben en genieten van alle dingen die ik wel deed. Want ik had leuke vriendinnen, 2 bedrijven, 2 kinderen en ik ging er regelmatig op uit. Wat heb ik mooie vakanties gehad en genoten. Met onderliggend altijd dat schrale gevoel. Want ik wilde het zo graag met iemand samen doen. Iemand voor wie ik die ene speciale was. En dat lukte me maar niet.

Wat ben ik blij dat ik uiteindelijk hulp gezocht heb

Ik heb het ook nooit begrepen en begrijp het nog niet, waarom er zo’n weerstand is als je vertelt dat je iemand kunt helpen met het vinden van de liefde. Dat je moeite mag doen om de liefde te vinden. Waarom vinden we het normaal om bijvoorbeeld wel hulp te vragen bij het zoeken van een baan? Bij jezelf beter kleden, bij de chaos in huis in goede banen te leiden. Hoe kan het? Dat we op allerlei gebieden cursussen, coaching en trainingen volgen, maar als het op de liefde aankomt we dat allemaal maar zelf moeten weten en kunnen. Dan is hulp bij het zoeken naar de liefde ineens een vies woord.

Fundamenteel

Terwijl de liefde zo iets fundamenteels is in het leven Het voelt voor mij als een bedding die ervoor zorgt dat alles makkelijker gaat. Steven hoeft er helemaal niet bij te zijn of actief zich ergens mee te bemoeien. Het feit dat hij er is maakt voor mij een wereld van verschil en geeft me rust, vertrouwen en een steun in de rug bij alles wat ik doe en meemaak. Naast dat het gewoon zo fijn is om met iemand samen te zijn, om te weten dat er iemand is die onvoorwaardelijk van me houdt en voor wie ik hetzelfde voel.

Een schreeuw van de daken

En ja, ik schreeuw het van de daken, daar mag je moeite voor doen en daar mag je hulp bij zoeken. Ik ben nog steeds blij en dankbaar dat ik die stap gezet heb nadat ik 11 jaar alleen ben geweest. Terwijl ik op dat moment relatietherapie aan echtparen gaf hè. Als iemand het alleen had moeten kunnen dan was ik het wel. Maar ik kon het niet, voor mezelf zag ik het niet. En toen ik hulp zocht kreeg ik duidelijkheid en ontmoette binnen 4 maanden Steven op Lexa. De rest is geschiedenis.

Waarom zou je hulp kunnen gebruiken?

Om:

  • Je blinde vlekken op te sporen en om met het oude wat niet meer werkt te kunnen stoppen. Doen wat je altijd deed, is krijgen wat je altijd kreeg;
  • Dus oude overtuigingen en gewoontes opruimen zodat je met minder bagage in een nieuwe relatie stapt;
  • De 6 noodzakelijke karaktereigenschappen te onderzoeken in een potentiële partner;
  • Die roerige tijd van een beginnende relatie te overleven, want ook met de juiste partner kan er op dat moment nog zoveel misgaan.

Want zeg eens eerlijk:

Waar leren we gezond relateren?
Waar leren we op tijd grenzen aangeven?
Waar leren we eerst voor onszelf te zorgen voor we ons met een ander bezighouden?
Waar leren we onszelf te waarderen?

Op school helaas niet

We modderen zelf maar wat aan tot we vastlopen. Terwijl het gewoon te leren is, met de juiste kennis en de juiste vaardigheden. Levensveranderende vaardigheden noem ik het. En die leer ik je graag, want er is hoop. Ook als je al meerdere ‘foute’ relaties hebt gehad, ook als je meerdere keren diep verdrietig en teleurgesteld bent geweest over mannen. Het is een kwestie van andere en betere keuzes maken en ik kan je daarbij helpen. Maar dit is niet voor iedereen. Dit is alleen voor die vrouwen die het helemaal beu zijn en die écht hun eindman binnen nu en een jaar willen vinden.

Hoe ik je daarmee kan helpen?

Dat vertel ik tijdens mijn gratis online webinar ‘Hoe je in 5 stappen jouw eindman vindt’. Doe je mee? Schrijf je dan hier in.

Afscheid

Ruim vier jaar mocht ik voor Sophia Magazine columns (over Eline!) en artikelen aanleveren. Bedankt Joke en Ellen! Het is soms ook goed om andere wegen te bewandelen om mijn ervaring en kennis over de liefde met vrouwen te delen. Dat moment is nu gekomen. Als je mijn artikelen, podcasts of webinars mist, dan kun je deze ook vinden op mijn website. 

Op de liefde,
Carla

Van de redactie:

En hierbij willen wij Carla heel hartelijk bedanken voor al die jaren vol fijne verhalen en super goede tips. We hebben genoten van je verhalen over Eline en hoe moeilijk het ook voor haar was om de juiste man te vinden. Liefde is mooi, overal en in welke vorm ook. Er is niets mis met het vragen om hulp voor en tijdens je zoektocht. Wij wensen je alle succes en geluk toe in je verdere werk en leven!

 

Share this:

  • Share
  • Email
  • Print
  • Pinterest
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Twitter
  • Tumblr
  • Telegram
  • Pocket
  • WhatsApp

Like this:

Like Loading...

Gerelateerd

afscheidcommentaardateneindmanliefdetipsvrouwenzoektocht
Share

Geen categorie  / Liefde

Carla Ketelaar
Ik begeleid zelfredzame en ondernemende vrouwen die het op maatschappelijk, sociaal niveau prima doen, maar die op het relationele vlak problemen ondervinden. Met als uiteindelijke doel om een passende liefde te ontmoeten, om het leven mee te delen. Hierover schreef ik ook het boek Vind je eindman. Mijn begeleiding kan zowel live als online plaatsvinden.

You might also like

Plan de campagne
12 December 2024
Modern huis
10 October 2024
De laatste Christen – Alexander von Schmid
1 September 2024

Leave A Reply


Leave a ReplyCancel reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Zoeken

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
  • Wat heb je gemist?

  • /!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.

    Volg ons op Instagram


  • Thema’s

  • Follow


  • Meta

    • Register
    • Log in
    • Entries feed
    • Comments feed
    • WordPress.org
  • Voor powervrouwen!

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers. Je vindt daar een lijst met lange en korte reizen van verschillende organisaties, zodat je niet een enorme zoekslag hoeft te doen naar een heerlijke vakantie of een weekendje weg.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou kunnen interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen. Veel plezier ermee!

  • Volg Sophia Magazine en krijg een melding bij elk nieuw bericht!

    Follow
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
    • Het verschil tussen slachtoffer zijn en slachtoffergedrag
      6 February 2017
    • Chinees Nieuwjaar met de Vuur Haan
      27 January 2017
    • Alleen uit eten zielig? Bezoek jij wel eens alleen een restaurant?
      11 March 2017
    • Schoonmaken: 3 tips voor een snelle voorjaarsschoonmaak
      5 April 2017
    • Baarmoederstress
      22 February 2017
  • Vacatures

    VACATURES SOPHIA MAGAZINE (Delen=lief)
    Vind je Sophia Magazine ook zo leuk en zou je graag redacteur, social media expert of schrijver willen worden? Klik dan door naar onderstaande pagina en bekijk de #vacatures.

    Het zijn op dit moment nog onbetaalde functies, maar wat we je wel bieden is een hoop #tevredenheid, #gezelligheid en het is een manier om lekker met #letters, #woorden, #teksten en #beeld bezig te zijn!
    https://sophiamagazine.nl/vacatures/


© Sophia Magazine

%d