• Zoeken

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
    • Ellen Sommer on Lekker eten
    • Ema Sindelarova on Perfect
  • Wat heb je gemist?

  • Thema’s

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houd je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Follow
Setup Menu via Wordpress Dashboard > Appearance > Menus
Duurzame Dinsdag: Beautysalon Paars en Weleda
4 July 2017

Luxe en je laten verwennen versus duurzaamheid. Het lijkt bijna een tegenstelling, maar dat is het natuurlijk niet. Waarom zou je niet lekker naar de schoonheidsspecialiste gaan en je laten verwennen met de 100 procent natuurlijke producten van Weleda? Of ben je alleen maar goed bezig als je macrobiotisch eet, zelfgebreide truien draagt en met ongekamde haren de straat op gaat? Natuurlijk niet!

Beautysalon Paars

Femke Poll van Beautysalon Paars uit Zwolle won onlangs een interview tijdens een deelactie van Sophia Magazine. Voorafgaand aan het interview had ik nog niet bedacht dat deze Zwolse schoonheidssalon uitstekend past in de rubriek Duurzame Dinsdag.

Femke combineert een baan in het onderwijs als docente economie met een eigen bedrijf. Dat is geen sinicure, want dan moet je jouw agenda goed kunnen managen. Femke doet dat door alleen doordeweeks ‘s avonds cliënten aan te nemen. Per avond heeft ze er één, zodat ze voldoende tijd in haar kan investeren. Femke wil geen haastklussen. Als je bij haar in de salon komt, dan ervaar je rust en ontspanning. Dat is haar doelstelling.

Weleda

Weleda past daarbij en daarom werkt ze met deze plantaardige producten. Wil je snel je rimpels gladtrekken, dan is Weleda misschien niet het meest passende merk. Wil je jouw buiten- en binnenkant met elkaar in balans brengen, dan is Weleda heerlijk. De ingrediënten zijn planten en bloemen en er zit geen paraffine in. Daardoor trekt het in je huid en het blijft er niet op liggen.

Weleda heeft vijf lijnen en die passen bij de verschillende leeftijdscategorieën. Maar omdat je 40+ bent, wil het niet altijd zeggen dat je de lijn voor 40+ moet gebruiken. Je moet kijken waaraan jij nu behoefte hebt. In de zomer heb je bijvoorbeeld veel meer behoefte aan vocht dan in de winter. Samen met Femke, een Weleda Premium Partner schoonheidsspecialiste, kun je kijken wat nu bij je past.

Je neus weet wat je huid nodig heeft

Femke gebruikt naast de conditie van je huid ook je reukvermogen om te bepalen welke lijn nu bij je past. Je reuk geeft je binnenwereld weer en je kiest dan een geur die op dat moment bij je past. Omdat die ingrediënten ook in het product zitten, kies je als cliënt onbewust voor de productlijn die op dat moment het meest geschikt is voor jouw huidtype en die past bij jouw binnenwereld. Een wat jongere klant bijvoorbeeld koos op die manier voor de Evening Primrose. Dat is een lijn voor vrouwen in de menopauze, omdat er teunisbloem in zit. Femke ging de vrouw behandelen met deze lijn en al pratende ontdekte ze dat de vrouw rommelde met haar hormonen. Onbewust had zij dus de juiste lijn voor zichzelf gekozen.

Femkes advies is dus om je niet blind te staren op het etiketje met de leeftijdsindeling, maar ook uit te gaan wat je ruikt en aanspreekt en waar je behoeftes bewust en onbewust liggen.

Tip: Neem eens een voetenbad

Een echte Weledabehandeling start met een voetenbad. In onze maatschappij zitten we allemaal in ons hoofd. We gaan af en toe sporten om dat hoofd leeg te maken, maar daarna gaan we weer terug ons hoofd in. Breng je energie eens wat vaker naar je voeten, waardoor je wat meer in balans raakt. Je komt daardoor tot rust. Een voetenbadje maak je simpel thuis door een teiltje te vullen met warm water en een heerlijke olie.

Via Beautysalon Paars kun je de producten van Weleda kopen. Voordeel is dan dat je met een product thuis komt dat bij je past, omdat Femke Poll je helpt een goede keuze te maken. Tevens kun je via haar ook producten van Weleda kopen die uitsluitend via beautysalons te koop zijn, zoals de lipbalsem.

Je kun ook Weleda producten kopen bij jouw plaatselijke drogist of online bijvoorbeeld via Holland & Barrett. Weleda is op die manier niet alleen een duurzaam, maar ook een heel toegankelijk merk.

Wil je meer Duurzame Dinsdag artikelen lezen?

  • Duurzame Dinsdag: tweedehands kleding kopen
  • Duurzame Dinsdag: met de fiets of auto naar je werk?
  • Duurzame Dinsdag: LENTEoogst, een recensie
  • Duurzame Dinsdag: geveltuintje, dubbel groen!
  • Duurzame Dinsdag: Water moet! + Bonus: apps
  • Duurzame Dinsdag: de badkamer schoonmaken
  • Duurzame Dinsdag: afval scheiden

(Taalfoutje gezien? Meld het dan. Alvast bedankt!)

Volg Sophia Magazine op Bloglovin of ontvang voortaan een melding in je mailbox als er een artikel verschijnt. Hoe? Door een – gratis – abonnement op Sophia Magazine te nemen: laat rechts bovenaan deze pagina je e-mailadres achter!




 

Share this:

  • Share
  • Email
  • Print
  • Pinterest
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Twitter
  • Tumblr
  • Telegram
  • Pocket
  • WhatsApp

Like this:

Like Loading...

Gerelateerd

balansBeautysalon PaarsenergieEvening PrimroseFemke PollrustvoetenbadWeledaWeleda Premium Partner schoonheidsspecialiste
Share

Lifestyle  / Schoonheid

Marielle van Sleen
Moeder van een bijna volwassen zoon en dochter | docente Nederlands | nieuwsgierig | sportief | dansen | reizen | best wel ijdel ;-)

You might also like

Oud
19 December 2024
Spijbelen
12 November 2024
Gamen
5 November 2024

Leave A Reply


Leave a ReplyCancel reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Zoeken

  • Sophia Magazine: voor jou!

    Ben je 40-, 50-, 60-, 70-, 80-, 90- of 100-plus? Dan is Sophia Magazine hét online magazine voor jou.

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen.

    Ben je ook een specialist in één van deze thema's? Word dan schrijver bij Sophia Magazine! Op de pagina Vacatures vind je meer informatie hierover.

  • Recent Posts

    • Afscheid
      24 February 2025
    • Kerst 2024
      24 December 2024
    • Oud
      19 December 2024
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
  • Recente reacties

    • Ellen Sommer on Lezen
    • Elsedien on Lezen
    • Ema Sindelarova on Etalages
  • Wat heb je gemist?

  • /!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.

    Volg ons op Instagram


  • Thema’s

  • Follow


  • Meta

    • Register
    • Log in
    • Entries feed
    • Comments feed
    • WordPress.org
  • Voor powervrouwen!

    Wil je een avondje met vriendinnen op stap? Wie of wat houdt je tegen? Check de agenda dansen. Ben je meer een festivalgangster? Dan is de agenda festivals voor jou the place to be. De agenda vakanties is niet zo maar een overzicht met reizen. Dit zijn single reizen voor hogeropgeleide 40-plussers. Je vindt daar een lijst met lange en korte reizen van verschillende organisaties, zodat je niet een enorme zoekslag hoeft te doen naar een heerlijke vakantie of een weekendje weg.

    Verder vind je op Sophia Magazine artikelen over onderwerpen die jou kunnen interesseren: werk, geld, liefde, relaties, schoonheid, mode, gezondheid, reizen, wonen en uitgaan. Het zijn artikelen geschreven voor en door powervrouwen. Veel plezier ermee!

  • Volg Sophia Magazine en krijg een melding bij elk nieuw bericht!

    Follow
  • Popular Posts

    • Suus
      28 January 2017
    • WINACTIE De erfenis van mijn moeder
      14 June 2017
    • 'Jij kunt gewoon nog wel werken!' Over Els en haar bijstand
      24 July 2017
    • Het verschil tussen slachtoffer zijn en slachtoffergedrag
      6 February 2017
    • Chinees Nieuwjaar met de Vuur Haan
      27 January 2017
    • Alleen uit eten zielig? Bezoek jij wel eens alleen een restaurant?
      11 March 2017
    • Schoonmaken: 3 tips voor een snelle voorjaarsschoonmaak
      5 April 2017
    • Baarmoederstress
      22 February 2017
  • Vacatures

    VACATURES SOPHIA MAGAZINE (Delen=lief)
    Vind je Sophia Magazine ook zo leuk en zou je graag redacteur, social media expert of schrijver willen worden? Klik dan door naar onderstaande pagina en bekijk de #vacatures.

    Het zijn op dit moment nog onbetaalde functies, maar wat we je wel bieden is een hoop #tevredenheid, #gezelligheid en het is een manier om lekker met #letters, #woorden, #teksten en #beeld bezig te zijn!
    https://sophiamagazine.nl/vacatures/


© Sophia Magazine

%d